formula 1 hangi kanalda

Formula 1 Hangi Kanalda?

Formula 1 Hangi Kanalda

Formula 1 yarışları kuşkusuz yarış dünyası içerisinde en çok merak edilen yarış olma özelliğine sahiptir. Müdavimleri aylar öncesinde takvimin açıklanmasını bekler ve açıklandığı andan itibaren ise tüm yenilik ve haberleri takip ederler. Bu sene de her sene olduğu gibi Dünya Yarış Konseyi tarafından yılın yarış takvimi açıklandı. 15 Mart tarihi itibariyle yarışlar başlayacak. Yarışlar 29 Kasım tarihine kadar devam edecek.

formula 1 hangi kanalda
formula 1 hangi kanalda

Yarış müsabakaları izleyenler tarafından ayrı bir kategoriye konulmaktadır. Yılın başında açıklanan takvim ile heyecan doruklara çıkar. Geçtiğimiz günlerde açıklanan takvime göre Formula 1 yarışlar Avustralya’da başlayacak. Tarih olarak 15 Mart verilmiş durumda. Yarışlar için verilen son tarih ise 29 Kasım. Bu tarihteki yarışlar ise Abu Dhabi’ de yapılacak. Şimdilerde herkesin gözü kulağı Formula 1 hangi kanalda yayınlanacak sorusunun cevabında. Yarış severlerin dört gözle bekledikleri bu yarışların kanalı ise Ssport ve sport plus olarak belirlendi. Tüm telif haklarını satın alan ssport platformu tam kadro yayın için hazırlanmakta.

Formula 1 yarışları sadece ülkemizde değil dünyanın her bir yerindeki sporseverler tarafından takip edilmektedir. Bu sene 22 yarış ile en uzun dönemine hazırlanan platformda son hazırlıklar yapılmakta. Yapılan bazı değişiklikler ile açıklanan takvim merak uyandırdı. Eklenen ve çıkarılan bazı yarışlar yer almaktadır. Bu seneki takvimde Almanya GP yer almazken diğer taraftan Vietnam GP ve Hollanda GP eklenmiş durumda.

Açıklanan son bilgilere göre Formula 1 izleyicileri ssport ve ssport plus kanallarına kilitlenmiş durumda. Yada maçları Bets10 bahis sitesi aracılığıyla http://www.veniracuento.com/ adresinden izleyebilirsiniz. 15 mart tarihi ile başlayacak müsabakaları izlemek için siz de ssport spor kanalını takipte kalabilirsiniz. Yarışmalar Vietnam, Abu Dhabi dışında Meksika, Amerika, Brezilya gibi ülkelerde de yapılacak. Sadece televizyondan takip etmek istemeyen müdavimler ise şimdiden takvime göre seyahat planlarını yapmış durumdalar. Formula 1 oyunları bu yıl şampiyonanın sonunda yapılan puanlamalar sonunda iki kategoride şampiyonlar belirlenecek. Her sene olduğu gibi bu sene yine pilotlar şampiyonluğu ve takımlar şampiyonluğu olmak üzere iki farklı kategoride birinciler belirlenecek. Siz de bu şampiyonaları kaçırmamak, heyecanıyla tüm müsabakaları izlemek için takvime göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir